Αίτηση-Δήλωση Συμμετοχής

Αιτήσεις – δηλώσεις συμμετοχής για τις Πανελλαδικές 2021

Σας ενημερώνουμε ότι 25-30 Νοεμβρίου 2020 θα πρέπει να κατατεθούν οι αιτήσεις – δηλώσεις συμμετοχής στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2021 των υποψηφίων για τα ΑΕΙ.

Οι Αιτήσεις – Δηλώσεις  θα υποβάλλονται με e-mail .

Τα Βήματα που πρέπει να κάνουν οι μαθητές που είναι τώρα στην Γ ΕΠΑ.Λ. :

Βήμα 1ο

Είναι να κατεβάσουν την αίτηση : Α-Δ_ΗΜΕΡ. ΕΠΑΛ

Βήμα 2ο

Να διαβάσουν τις οδηγίες : ΟΔΗΓΙΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ-ΤΡΙΩΝ ΗΜΕΡ.ΕΠΑΛ

Βήμα 3ο

Και αφού συμπληρώσουν την αίτηση Α-Δ_ΗΜΕΡ.ΕΠΑΛ να την στείλουν με e-mail στο kpapakons@sch.gr

Στο θέμα γράφουμε : Όνομα και Επίθετο καθώς και την ειδικότητα σας.

Οι απόφοιτοι παλαιότερων ετών επικοινωνούν στο  kpapakons@sch.gr

Αναλυτικές πληροφορίες  στο site της Διεύθυνσης :   http://dide.kyk.sch.gr/ypovoli-aitisis-dilosis-gia-symmetochi-stis-panelladikes-exetaseis-gel-kai-epal-2021-mono-gia-mathites-tries/

Στην ανάρτηση υπάρχουν αναλυτικά τόσο οι οδηγίες, οι αιτήσεις και οι αντίστοιχες εγκύκλιοι, για τα ΓΕΛ, Ημερήσια ΕΠΑΛ, Εσπερινά ΕΠΑΛ.

Μπορείτε επίσης να συμβουλευτείτε τους καθηγητές ειδικοτήτων που σας κάνουν τα πανελλαδικά μαθήματα.

ΠΡΟΣΟΧΗ !!!

• ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΑΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ .
  • ΣΩΣΤΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΤΕ.